برنامه کامل جشنواره فیلم تصویر در خانه هنرمندان ایران
Monday, February 24, 2014

برنامه نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در خانه هنرمندان ایران اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، جشنواره فیلم تصویر سوم تا بیستم اسفندماه در دو تالار استاد شهناز و استاد ناصری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
برنامه کامل جشنواره فیلم تصویر در دو بخش مسابقه و مرور فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر به شرح زیر است: 

جمعه 2 اسفند
تالار شهناز و تالار ناصری
افتتاحیه/ ساعت 19 تا 21
جینگو (روایت معلق) / تورج اصلانی / مدت 78 دقیقه 

شنبه 3 اسفند 
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت 15 تا 17
•    کلاس منهای وقتی که هستی/ کارگردان:  محمد صادقی/ 18 دقیقه
•    با من حرف بزن/ کارگردان:  علیرضا احمدی/ 25 دقیقه
•    خواب ناتمام/ کارگردان: مهدی مظاهری/ 2 دقیقه
•    روند..../ کارگردان: همیلا مؤید/ 10 دقیقه
•    خون‌مردگی/ کارگردان:  محمد کارت/ 42 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 17 تا 19
•    چشم‌ها/ کارگردان: محمدرضا فرطوسی/ 26 دقیقه
•    اینسان/ کارگردان: مهدی آقاجانی/ 9 دقیقه
•    یه کم بلندتر حرف بزن/ کارگردان: محمد واعظی/ 2 دقیقه
•    درس/ کارگردان:  مهدی بوستانی شهربابکی/ 15 دقیقه
•    پارسیاد/ کارگردان:  حامد کلجه‌ای/ 42 دقیقه

سئانس سوم/ ساعت 19 تا 21
•    آق گول/ کارگردان: مهدی حیدری/ 20 دقیقه
•    لحظه قطعی/ کارگردان: حامد بقائیان/ 2 دقیقه
•    نامو (ناشناس)/ کارگردان: صلاح صالحی/ 30 دقیقه
•    پس از هفده روز/ کارگردان: بابک بهرام بیگی/ 37 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ ساعت 16 تا 18
ایمان بیاوریم/ کارگردان: عطیه عطار زاده / 38 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
شاه گفت نزن و عکاسی آغاز شد/ کارگردان: میلاد شاه‌جانی/ 10 دقیقه (دیپلم افتخار دوره ششم)
چتر رنگی/ کارگردان: هدی اصفهانی/ 2:30 دقیقه (دیپلم افتخار دوره ششم)
نزدیک‌تر /کارگردان: حسین براتی / 2:45 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
با مورچه‌ها می‌رقصد/ کارگردان: داریوش نهداران/ 1 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
چای/ کارگردان: آرمان فیاض/ 4 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
رخصت چای/ کارگردان: میثاق نزهت ‌شعار/ 8 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
چای/ کارگردان: یاسر شعبانی/ 3 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)

سئانس دوم/ ساعت18 تا 20 
اینجا تهران است صدای.../ کارگردان: انوشیروان مسعودی/ 28 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
سیانور/ کارگردان: آیدین افخمی/ 22 دقیقه (دیپلم افتخار دوره ششم)
خاطره نی‌آوران/ کارگردان: هادی آفریده/ 28 دقیقه (تقدیر شده دوره ششم)
همه‌چیز سر جاشه/ کارگردان: میلاد ثابت‌کار/ 23 دقیقه (برنده تندیس دوره ششم)

یکشنبه 4 اسفند 
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت15 تا 17
•    پرواز/ کارگردان: دلاور دوستانیان/ 23 دقیقه
•    دایرکتور/ کارگردان: آزادجعفرپور - مرادحق پرست/ 7 دقیقه
•    بادچيزي خواهدگفت/ کارگردان:  علي مردمي/ 19 دقیقه
•    پسر تنبل/ کارگردان: میلاد کسائیان/ 2 دقیقه
•    پریشانی/ کارگردان: جواد مولانیا/ 38 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت17 تا19 
•    ما اینجاییم. .موگادیشو/ کارگردان: مصطفی آتش مرد/ 21 دقیقه
•    ذهن/ کارگردان: ندا شاهین/ 2 دقیقه
•    مادرانه/ کارگردان:  نوید نیکخواه آزاد/ 13 دقیقه
•    دزدی/ کارگردان: محمد فراهانی/ 6 دقیقه
•    لطفاً بوق نزنید/ کارگردان:  رضا فرهمند/ 52 دقیقه

سئانس سوم/ 19 تا 21
•    دوچرخه سواری/ کارگردان: حامدرجبی/ 17 دقیقه
•    با من ببین/ کارگردان: محمد صفا/ 3 دقیقه
•    یک نگاه ساده/ کارگردان:  ارمین یاری/ 12 دقیقه
•    شهرت گمشده‌ی جم/ کارگردان: علی سلیمانی سرنسری/ 60 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ ساعت16 تا 18
اتاق سفید/ کارگردان: سیاوش مقدم/ 35 دقیقه (تقدیر شده دوره هفتم)
چاه /کارگردان: امیررضا جلالیان/ 15 دقیقه (تقدیر شده دوره هفتم)
ننو گهواره دستی ننه هامان/ کارگردان: احسان شادمانی 24 دقیقه (دیپلم افتخار دوره هفتم)
مستند ده تا/ کارگردان: محمدصادق دهقانی/  18 دقیقه (برنده تندیس دوره هفتم)

سئانس دوم/ ساعت 18 تا 20
یک بدون عنوان تلخ/ کارگردان: سارا ایوزخانی/ 13 دقیقه (تقدیر شده دوره هفتم)
هوای بسته‌بندی شده/ کارگردان:  اکبر تراب‌پور/ 10 دقیقه (تقدیر شده دوره هفتم)
آنفولانزای ای / کارگردان: اکتای سرشت/ 2:30 دقیقه (دیپلم افتخار دوره هفتم)
پایان بی‌صدا/ کارگردان: یوسف حاتمی‌کیا/ 5:10 دقیقه (دیپلم افتخار دوره هفتم)
هر چیز بی‌اهمیت/ کارگردان: مصیب حنایی/ 19 دقیقه (دیپلم افتخار دوره هفتم)
سلاطین خیابان‌ها/ کارگردان: زینب تبریزی و پالیز خوشدل/ 38 دقیقه (برنده تندیس دوره هفتم)


دوشنبه 5 اسفند
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت15 تا 17
•    آوای عشق/ کارگردان: عباس صالح مدرسه‌ای/ 27 دقیقه
•    شکارچی/ کارگردان: نوشین زرنانی/ 2 دقیقه
•    جاده فرعی/ کارگردان:  محمد نصیری/ 20 دقیقه
•    علامت/ کارگردان: فرزاد جعفری/ 51 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت17 تا 19 
•    ملودی سنگ/ کارگردان: پرویز رستمی/ 11 دقیقه
•    فایز و پری/ کارگردان: رضا سبحانی/ 5 دقیقه
•    مواجهه/ کارگردان: مقداد جعفرزاده/ 11 دقیقه
•    گلدان/ کارگردان: وحید بمانی/ 2 دقیقه
•    ما همه سربازیم/ کارگردان: مهدی قربان‌پور/ 60 دقیقه

سئانس سوم/ 19 تا 21
•    کوت یاوه/ کارگردان: نوید ترابی/ 20 دقیقه
•    دایره / کارگردان: ندا شاهین/ 3 دقیقه
•    سوسک/ کارگردان: کاوه مظاهری/ 20 دقیقه
•    ملف گند/ کارگردان: محمود رضایی/ 54 دقیقه

سه‌شنبه 6 اسفند 
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت 16 تا 18
•    پنج کلمه بیشتر/ کارگردان: محمد علی حسینی/ 26 دقیقه
•    خط مرزی/ کارگردان: محمد کندی - سمیه هاشمیان/ 12 دقیقه
•    جایی آن بالا/ کارگردان:  بابک حبیبی فر/ 3 دقیقه
•    و اینک انسان/ کارگردان:  ایرج محمدی رزینی/ 5 دقیقه
•    دور یا نزدیک/ کارگردان: محمد حمزه ای/ 17 دقیقه
•    چند کیلومتر دورتر/ کارگردان: ابراهیم ایرج زاده/ 17 دقیقه
•    داستان سیمرغ/ کارگردان:  مریم حق پناه/ 30 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18 تا 20
•    این یک درخت است، نیست؟!/ کارگردان: سید محمد میرکانی/ 36 دقیقه
•    شاید سه ثانیه فضای خالی/ کارگردان: حمید رضا کشانی/ 11 دقیقه
•    دایره/ کارگردان: مریم دوستی/ 4 دقیقه
•    چند طبقه پایین‌تر/ کارگردان: وحید قاضی میرسعید/ 15 دقیقه
•    اتاق صعود/ کارگردان:  رضا فرهمند/ 45 دقیقه

چهارشنبه 7 اسفند
تالار ناصری
سئانس اول/ ساعت 16:30 تا 18:30
رویای سنجاقک/ کارگردان: عاطفه خادم‌الرضا/ 23 دقیقه (برنده تندیس دوره پنجم )
انیمیشن ماه و ماهی کارگردان:  باران توجهی/ 4 دقیقه (دیپلم افتخار دوره پنجم)
نقل گرد آفرید/ کارگردان: هادی آفریده/ 23 دقیقه (دیپلم افتخار دوره پنجم)
تیر/ کارگردان محمد جواد قاسم‌پور/ 9 دقیقه (برنده تندیس دوره ششم )
فیلم‌های منتخب کارگاه عباس کیارستمی با موضوع فرش 52 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
چند دقیقه صبح/ کارگردان:  مهدی تیموری/ 19 دقیقه (تقدیر شده دوره هشتم)
دم کت/ کارگردان:  احسان عمیدیان/ 26 دقیقه (دیپلم افتخار دوره هشتم)
بی بی تولدت مبارک/ کارگردان:  سید حامد نوبری/ 36 دقیقه (دیپلم افتخار دوره هشتم)
شنبه/ کارگردان: سعید روستایی/ 26 دقیقه (برند تندیس دوره هشتم)

پنجشنبه 8 اسفند 
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت15 تا 17
•    ریل بان/ کارگردان: سیدوحیدحسینی نامی/ 19 دقیقه
•    خواب/ کارگردان:  میرکیان روشن نیا/ 6 دقیقه
•    ملی بدون کارت/ کارگردان:  محمد علی شعبانی/ 28 دقیقه
•    بی نام/ کارگردان: پیام رفیعی/ 4 دقیقه
•    پرواز قاصدک/ کارگردان:  ایرج محمدی رزینی/ 13 دقیقه
•    کرگدن‌ها و ناکرگدن‌ها/ کارگردان:  محسن زمانی/ 37 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت17 تا19 
•    گریه کن / کارگردان: اسماعیل منصف/ 16 دقیقه
•    سلف پرتره/ کارگردان:  دانا نهداران/ 4 دقیقه
•    احساس/ کارگردان: تی یام یابنده/ 14 دقیقه
•    دوستی برای دوستم/ کارگردان:  سرکوت محمدی/ 5 دقیقه
•    کات/ کارگردان: رضا جمالی/ 12 دقیقه
•    داس مه نو/ کارگردان: علی کلانتری/ 60 دقیقه

سئانس سوم/ ساعت 19 تا 21
•    من خدارحم نيستم/ کارگردان: كيومرث صمدي طاري/ 29 دقیقه
•    انتهای خیابان پاستور/ کارگردان:  محسن خان جهانی- جعفر محمدی/ 74 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ ساعت 16:30 تا 18:30
نقش نهان/ کارگردان: محمد معماریان/ 29 دقیقه (تقدیر شده‌ی دوره هشتم)
طهران سرای روشن/ کارگردان: محسن حسینی/ 5 دقیقه (تقدیر شده بخش فیلم مستند ویژه شهر تهران)
ناخوانده در تهران/ مینا کشاورز/ 83 دقیقه (برنده تندیس بخش فیلم مستند ویژه شهر تهران)

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
پارک مارک/ کارگردان: بکتاش آبتین/ 42 دقیقه (دیپلم افتخار بخش فیلم مستند ویژه شهر تهران)
پیر پسر/ کارگردان: مهدی باقری/ 58 دقیقه (برنده تندیس بخش فیلم مستند ویژه شهر تهران)

جمعه 9 اسفند 
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت 16 تا 18
•    روز قزل آلا/ کارگردان: بابک بهرام بیگی/ 15 دقیقه
•    صبحانه/ کارگردان: مریم دوستی/ 6 دقیقه
•    حوض و نقش/ کارگردان:  بهنام تاجمیر ریاحی/ 6 دقیقه
•    ارور 408 / کارگردان: فرنود یزدان - الهه مونسی/ 15 دقیقه
•    خيابان يكطرفه/ کارگردان: مصطفي فتوت/ 6 دقیقه
•    خانه‌ای در مه/ کارگردان: مختار نامدار/ 22 دقیقه
•    بلوط/ کارگردان: مریم آل مومن/ 10 دقیقه
•    کیوی/ کارگردان: سید محمد صاحبی/ 25 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18 تا 20
•    صبح روز بعد/ کارگردان: سید علی هاشمی/ 25 دقیقه
•    آب ما را خواهد برد/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 4 دقیقه
•    رو به ساحل/ کارگردان: علیرضا چیتایی/ 27 دقیقه
•    تراکنش با موفقیت انجام شد/ کارگردان:  مجید توکلی/ 7 دقیقه
•    ماست سیاه است/ کارگردان: فرشاد اکتسابی/ 22 دقیقه
•    شب امتحان/ کارگردان: علی ثقفی/ 31 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
روشنایی‌های شهر / کارگردان: آیدا پناهنده/ 19 دقیقه (تقدیر شده بخش فیلم داستانی ویژه شهر تهران)
درخت است/ کارگردان: نوید دانش/ 10 دقیقه 
فیلم‌های منتخب کارگاه عباس کیارستمی با موضوع درخت 89 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
متامورفوسیس/ کارگردان: سینا آذین/ 18 دقیقه/ (دیپلم افتخار بخش فیلم داستانی ویژه شهر تهران)
رها/ کارگردان امیر پارسا مهر . پیمان نعیمی/ 28 دقیقه/ (برنده تندیس بخش فیلم داستانی ویژه شهر تهران)
آی لاو تهران/ کارگردان: سهند صمدیان/ 75 دقیقه (برنده تندیس بخش فیلم داستانی ویژه شهر تهران)

شنبه 10 اسفند 
تالار شهناز
سئانس اول/ ساعت15 تا 17
•    عبور از سیم خاردار/ کارگردان: دلاور دوستانیان/ 17 دقیقه
•    آخرین روزهای زمستان/ کارگردان: محمد حسین مهدویان/ 90 دقیقه

سئانس دوم/ 19 تا 21
•    مجنونی از اسکاندیناوی/ کارگردان:  فرشاد اکتسابی/ 37 دقیقه
•    رنگ آب/ کارگردان: علیرضاکریمی/ 6 دقیقه
•    در جست‌وجوی گمنامی/ کارگردان:  علیرضا کرمی/ 60 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
پرتره /کارگردان: بهنام عابدی/ 13 دقیقه (تقدیر شده دوره نهم)
وقتی که ... ‌/کارگردان: مهدی مختاری/ 4 دقیقه (تقدیر شده دوره نهم)
رویایی در خاورمیانه/ کارگردان: نگین نصیری/ 3 دقیقه(تقدیر شده دوره نهم)
می‌خورد بر بام خانه ‌کارگردان: تیمور قادری/ 3 دقیقه (دیپلم افتخار دوره نهم)
و ما در این لحظه مُردیم‌کارگردان: حامد صیامی/ 11 دقیقه (دیپلم افتخار دوره نهم)
فیلم‌های منتخب کارگاه عباس کیارستمی با موضوع تاکسی 66 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
اگر مادر نمی‌ترسید/ ‌کارگردان: هخامنش یونسی/ 36 دقیقه (تقدیرشده دوره نهم)
اسب چوبی/ کارگردان: مهدی بخشی/ 22 دقیقه (دیپلم افتخار دوره نهم)
کامیابی مسک/ کارگردان:  محمدصادق دهقانی/ 28 دقیقه (برنده تندیس دوره نهم)    
مراسم/ کارگردان:  سعید روستایی/ 29 دقیقه (برنده تندیس دوره نهم)

یکشنبه 11 اسفند 
تالار شهناز
مسابقه جوانان زیر 25 سال با حضور هیات داوران و فیلم‌سازان جوان
از ساعت 9:30 تا 18
•    برش دادن/ کارگردان: نسیم غنی‌زاده/ 1 دقیقه
•    قاب عکس یا.../ کارگردان: علی اکبر فیروزجنگ/ 2 دقیقه
•    مالکیه/ کارگردان: محمد باقر شاهین/ 2 دقیقه
•    در آغوش چند خط/ کارگردان: محمد پیرزادی/ 2 دقیقه
•    حال برادر من خوب است/ کارگردان: هادی احمدی/ 4 دقیقه
•    بازی تمام شد/ کارگردان: سید محسن پورمحسنی شکیب/ 4 دقیقه
•    چرخی در آسمان/ کارگردان: نگین نصیری/ 4 دقیقه
•    فضای خالی/ کارگردان: مهدی حاجی‌حسینی/ 6 دقیقه
•    pH-5.5/ کارگردان: مهشید محبوبی فر، بهزاد سلطان‌محمدی/ 6 دقیقه
•    پدربزرگ/ کارگردان: ضیاء حاتمی/ 6 دقیقه
•    هیچ/ کارگردان: محمدنژادکیاسری- هانیه بیشه‌سری/ 6 دقیقه
•    ماه عسل/  کارگردان:  پویا نبی/ 7 دقیقه
•    آخرین پلان/ کارگردان: پوریا پیشوایی/ 7 دقیقه
•    چند ثانیه دغدغه‌ای مشترک/ کارگردان: حامد امیری/ 8 دقیقه
•    نقش هر پرده/ کارگردان: مریم فرح زادی/ 9 دقیقه
•    دیروز را بکُش/ کارگردان: احسان محمدی/ 12 دقیقه
•    آن/ کارگردان: مریم متین/ 13 دقیقه
•    چهل سالگی/ کارگردان: محمدهادی هنرپیشه/ 14 دقیقه
•    سایه ذهن مسموم/ کارگردان: آرمین کشوری‌پور/ 14 دقیقه
•    بُرش/ کارگردان: پویان رنجبر و علی سعدی/ 14 دقیقه
•    آوا/ کارگردان: سهند کبیری/ 14 دقیقه
•    موقت/ کارگردان: بهزاد آزادی/ 15 دقیقه
•    شورای دبستان/  کارگردان:  مریم فرساد/  15 دقیقه
•    هرگز چهره کسی را فراموش نمی‌کنم/ کارگردان: پویا امین‌پوری/ 17 دقیقه
•    حساسیت فصلی/ کارگردان: سعید وکیلی/ 22 دقیقه
•    زندگی شاید/ کارگردان: محسن محمودی/ 22 دقیقه
•    بعد از آن شب.../ کارگردان: امیر کرمی/ 29 دقیقه
•    خان آخر/ کارگردان: گل‌اندام صفری/ 30 دقیقه
•    روی زیرزمین/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ 42 دقیقه
•    خیابان خیلی خلوت/ کارگردان: سعید روستایی/ 42 دقیقه
•    مانتوهای رنگ روشن/ کارگردان: سعید روستایی/ 46 دقیقه
توجه: از آنجایی‌که نمایش فیلم‌ها به‌ترتیب مدت زمان فیلم نخواهد بود و نیز با توجه به آموزشی بودن جلسه نمایش فیلم‌های مسابقه با حضور داوران است و تمامی فیلم‌سازان از ساعت 9:30 تا 18 الزامی است.

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
فیلم‌های منتخب کارگاه عباس کیارستمی با موضوع در / 104 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
ممد نبودی/ کارگردان: شهروز توکل/ 36 دقیقه (سینما حقیقت)
خاطراتی برای تمامی فصول/ کارگردان: مصطفی رزاق کریمی/ 66 دقیقه (سیمرغ بهترین فیلم مستند در سی و دومین جشنواره فیلم فجر)

دوشنبه 12 اسفند
تالار شهناز
سئانس اول/ 16 تا 18
•    تاملات درونی سین مهر/ کارگردان: سعید خطیب مهر/ 6 دقیقه
•    قی قو/ کارگردان:  ایرج محمدی رزینی/ 12 دقیقه
•    موچین/ کارگردان: کاوه مظاهری/ 16 دقیقه
•    کافه دو/ کارگردان: هومن عین الهی/ 17 دقیقه
•    واپسین اجرا/ کارگردان: فرناز و محمد رضا جورابچیان/ 18 دقیقه
•    شاهنامه لکی/ کارگردان:  سعید کاکایی/ 30 دقیقه
•    تهران- خانی‌آباد 1366/ کارگردان: سیدعماد حسینی/ 9 دقیقه

سئانس دوم/ 18 تا 20
•    دست‌ها و رنگ‌ها/ کارگردان: سیدوحید حسینی نامی/ 30 دقیقه
•    در آن لحظه/ کارگردان: مهدی مختاری/ 5 دقیقه
•    تمام نشد/ کارگردان/ فریبا امینیان/ 12 دقیقه
•    نت‌های گرم/ کارگردان: پژمان تیموری/ 5 دقیقه
•    سینما و دیگر هیچ/ کارگردان:  نادر طریقت/ 56 دقیقه

سئانس سوم/ 20 تا 21 
•    سايه‌ها هرجا بخواهند مي‌روند/ کارگردان: ميلاد ستوده و سجاد ستوده/ 25 دقیقه
•    مزرعه حسن آقا/ کارگردان: عاطفه نوری/ 8 دقیقه
•    17ساله‌ها/ کارگردان: عطیه عطارزاده - اصلان شاه ابراهیمی/ 51 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
زنجموره/ کارگردان: محمدحسن دامن‌زن / 55 دقیقه
فیلم‌های منتخب کارگاه عباس کیارستمی با موضوع چای  / 52 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 21
ساز مخالف/ کارگردان مجتبی میرطهماسب/ 45 دقیقه (مرور جشنواره فیلم تصویر)
شش قرن و شش سال/ کارگردان مجتبی میرطهماسب/ 82 دقیقه (جایزه ویژه هیات داوران برای بهترین کارگردانی )

سه‌شنبه 13 اسفند
تالار شهناز
سئانس اول/ 16 تا 18
•    نفس‌های یک تالاب/ کارگردان:  سیدوحیدحسینی نامی/ 21 دقیقه
•    پانچ/ کارگردان: احسان شادمانی/ 10 دقیقه
•    ضبط صوت/ کارگردان: سید مجتبی موسوی/ 5 دقیقه
•    یک زندگی تا باران/ کارگردان: مجید لشکری/ 54 دقیقه

سئانس دوم/ 18 تا 20
•    زنی پوشیده با گردن بند/ کارگردان: ابراهیم ایرج زاد/ 14 دقیقه
•    دزد و دوچرخه/ کارگردان:  الهه خادمی/ 14 دقیقه
•    هدیه برای زندگی/ کارگردان: شرمین مجتهدزاده و مجید سعیدی/ 16 دقیقه
•    تلسکوپ/ کارگردان:  محمد شیروانی/ 75 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
درپناه بلوط/ کارگردان: مهدی نورمحمدی/ 65 دقیقه
حیات در رگ‌های سرد/ کارگردان: فتح‌اله امیری/ 52 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
گربه و ماهی/ کارگردان: شهرام مکری/ 115 دقیقه (نوعی تجربه / سی و دومین جشنواره فیلم فجر)

چهارشنبه 14 اسفند
تالار شهناز

سئانس اول/ 15 تا 17
•    آنکه گفت نه، آنکه گفت آری!/ کارگردان: هومن عین‌الهی/ 39 دقیقه
•    سوگنامه‌ای برای یاشار/ کارگردان: بابک خرم‌دین/ 72 دقیقه

سئانس دوم/ 17 تا 19
•    سایه/ کارگردان: رها رضوی/ 30 دقیقه
•    گنو نمک/ کارگردان: علیرضا احمدی/ 27 دقیقه
•    آوایی که عتیقه شد/ کارگردان: روناک جعفری/ 60 دقیقه

سئانس سوم/ 19 تا 21
•    زبان مادری/ کارگردان: محمد طالبی/ 40 دقیقه
•    نشستن بین دو صندلی/ کارگردان:  هادی معصوم دوست/ 70 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18
برای گونگادین بهشت نیست/ کارگردان: سیدغلامرضا نعمت‌پور/ 70 دقیقه

سئانس دوم/ 18 تا 20:30
 وقت خوب مصائب/ کارگردان: ناصر صفاریان/ 57 دقیقه (درباره احمدرضا احمدی - شاعر)
دختر...مادر...دختر/ کارگردان: پناه‌برخدا رضایی/ 75 دقیقه (با صدای احمدرضا احمدی) (نوعی تجربه / سی و دومین جشنواره فیلم فجر)

پنجشنبه 15 اسفند
تالار شهناز
سئانس اول/ 15 تا 17
•    یازده/ کارگردان: آروین ایل بیگی/ 47 دقیقه
•    سکوت بره/ کارگردان: مروارید پیدا و مهرداد احمدپور/ 68 دقیقه

سئانس دوم/ 17 تا 19
•    پشت صحنه فیلم مثل یک عاشق به کارگردانی عباس کیارستمی/ کارگردان: سروش طباطبایی/ 50 دقیقه
•    گربه ایرانی/ کارگردان: شیرین عابدینی‌راد/ 3 دقیقه
•    صدای آهسته/ کارگردان: افشین هاشمی / 62 دقیقه

سئانس سوم/ 19 تا 21
•    قوناق قوشلار (پرندگان مهاجر)/ کارگردان:‌حسین دادگر/ 17 دقیقه
•    درخشش/ کارگردان:  نادر طریقت/ 80 دقیقه

تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
توفان سنجاقک‌ها/ کارگردان: شهرام مکری/ 15 دقیقه
محدوده دایره/ کارگردان: شهرام مکری/ 15 دقیقه
لاک‌پشت/ کارگردان: بهفر کریمی/ 2 دقیقه
مراسم ویژه/ کارگردان: بهفر کریمی/ 6 دقیقه
نزدیک‌تر از نفس/ کارگردان: پریوش نظریه/ 24 دقیقه
تصادف و بالکن/ کارگردان: زنده‌یاد محسن رسول‌اف/ 4 دقیقه
دو کمانچه/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ 45 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
تماشاخانه/ کارگردان: پگاه آهنگرانی/ 38 دقیقه (درباره گذشته و حال تئاتر شهر)
ویدئو‌آرت‌های زنده یاد محمد رازدشت/ 15 دقیقه
در ابتدا/ کارگردان:رضا عابدینی/ 8 دقیقه
کاروان/ کارگردان: محسن امیریوسفی/ 17 دقیقه
اون شب که بارون اومد/ کارگردان: کامران شیردل/ 35 دقیقه

شنبه 17 اسفند 
تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
کهریزک چهار نگاه (رخشان بنی‌اعتماد، محسن امیریوسفی، پیروز کلانتری و بهمن کیارستمی)

سئانس دوم/18:30 تا 20:30
چشم‌هایم خاکستری شد/ کارگردان: داوود رحمتی/ 20 دقیقه (با بازی هدیه تهرانی - محمدرضا شریفی نیا ...)
فصل انار/ کارگردان: محسن شرفی‌نیا/ 79 دقیقه (با بازی محمد رضا فروتن ...)

یکشنبه 18 اسفند 
تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
 تهران چند درجه ریشتر/ کارگردان: پیروز کلانتری/ 28 دقیقه (مرور جشنواره فیلم تصویر)
آشنایی با لیلا/ کارگردان: عادل یراقی/ 90 دقیقه (با بازی لیلا حاتمی)

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
آسانسور/ کارگردان: علی کریم/ 10 دقیقه
جادوگر (درباره زندگی و آثار علیرضا زرین‌دست)/ کارگردان: رضا درمیشیان/ 104 دقیقه

دوشنبه 19 اسفند 
تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
مارکو گریگوریان/ کارگردان زهرا راد / 18 دقیقه
بودن/ کارگردان: امیر ضیا/ 97 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
 مجموعه فیلم‌های انیمیشن کامبیز درم‌بخش/ 10 دقیقه
  درباره کامبیز درمبخش کارگردان: کیومرث درم‌بخش / 30 دقیقه
  بوف کور(اثر صادق هدایت)/ کارگردان: کیومرث درم‌بخش/ 63 دقیقه (با بازی پرویز فنی‌زاده)

سه‌شنبه 20 اسفند 
تالار ناصری
سئانس اول/ 16:30 تا 18:30
دیروز امروز فردا/ کارگردان: زنده‌یاد ابوطالب امام/ 19 دقیقه
کنسرت در تهران/ کارگردان: نازلی یزدانی/ 12 دقیقه
بیگانگی/ کارگردان: مریم فخیمی/ 6 دقیقه
آخرین روزهای زمستان/ کارگردان: مهرداد اسکویی/ 54 دقیقه

سئانس دوم/ 18:30 تا 20:30
نزدیک ظهر/ کارگردان: رضا دلپاک/ 10 دقیقه
من عکاس نیستم/ کارگردان: محمدرضا بابایی/ 21 دقیقه
جایی برای زندگی/ کارگردان: محسن استادعلی مخملباف/ 72 دقیقه (برنده بهترین کارگردانی سی و دومین جشنواره فیلم فجر)